Zakończenie wdrożenia w firmie ANROM

Zakończyliśmy wdrożenie u producenta mebli tapicerowanych – firmie Anrom Sp. z o.o. z Nowego Miasta nad Wartą.

Zakres wdrożenia obejmuje:

  • pełną wersję Graffiti.ERP
  • terminale magazynowe – wydania, inwentura
  • terminale kadrowo płacowe – prowadzenia ewidencji kart pracy
  • dynamicznie budowaną technologię zlecenia na podstawie cech dostaw indeksu (będącej atrybutem indeksu nadającym jego właściwości tj. długość, szerokość, kolor itp)
  • dodatkowo dzięki wykorzystaniu zestawień generowanych w GrafRap (moduł wbudowany w Graffiti.ERP do budowania raportów) stworzyliśmy dedykowane przewodniki dla zleceń transportowych

Graffiti.ERP

System Graffiti.ERP, flagowy produkt GRAFFITI.ERP SA, to wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem system informatyczny klasy ERP.

Więcej informacji na temat systemu Graffiti.ERP, jego funkcjonalności oraz o podziale na obszary znajduje się na stronie; www.graffiti.pcguard.pl/o-systemie

Dokumentowanie zdarzeń przy pomocy terminala

Terminal jest niewielkim urządzeniem przenośnym z wbudowanym czytnikiem kodów kreskowych. Niektóre terminale wyposażone są także w niewielkich rozmiarów ekrany i pozwalają wykonywać proste, dodatkowe czynności związane z rejestracją kodu (np. edycja nazwy artykułu).

Dzięki wbudowanej w system Graffti.ERP obsłudze urządzeń przenośnych, wynikiem działania terminala może być zarejestrowanie konkretnego zdarzenia. Przykładem jest utworzenie dokumentu Pw (przyjęcie wewnętrzne) lub Karty pracy wyłącznie na podstawie pobranego kodu kreskowego – bez dodatkowego wprowadzania danych. 

ANROM Sp. z o.o.

Firma Anrom Sp. z o.o. to producent mebli tapicerowanych.
Specjalizuje się w produkcji ciekawych i niepowtarzalnych wzorów, w ofercie znajdują się zestawy sofowe, wersalkowe, narożniki oraz meble dziecięce. Wszystkie meble dostępne są w szerokiej gamie tkanin obiciowych.
Meble tworzone są z pasją, a dzięki zastosowaniu do produkcji surowców i materiałów najwyższej jakości, zaspakajane są najbardziej wyrafinowane gusta.
Wysoka jakość, estetyka wykonania jak również krótki czas realizacji zamówień sprawia, iż stale powiększa się grono odbiorców zarówno w Polsce jak i w Europie Zachodniej.

Serwis internetowy:
www.anrom.com.pl

2intellect.com S.A.

ul. Jasielska 16,
60-476 Poznań

tel. +48 61 84 34 266
fax. +48 61 84 71 246

gsm +48 606 723 758