Wdrożenie w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kosowie Lackim

Rozpoczęło się wdrożenie Graffiti.ERP w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kosowie Lackim w najszerszym zakresie funkcjonalnym (Graffiti.ERP Fioletowy Platinum).

Graffiti.ERP

System Graffiti.ERP, flagowy produkt GRAFFITI.ERP SA, wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem system informatyczny klasy ERP.
Więcej informacji na temat systemu Graffiti.ERP, jego funkcjonalności oraz o podziale na obszary znajduje się na stronie: www.graffiti.pcguard.pl/o-systemie

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kosowie Lackim

Spółdzielnia powstała w roku 1926. Wówczas działalność ograniczała się do skupu mleka i produkcji masła. Obecny zakład oddano do użytku w latach 60-tych, w okresie 40 letniej pracy zakład był stale modernizowany – wybudowano nowe obiekty: kazeinarnię, twarożkarnię, magazyny wyrobów gotowych wyposażone w urządzenia chłodnicze; w 2002 roku oddano do użytku nowoczesną serownię.

Spółdzielnia jest znanym producentem serów dojrzewających typu holenderskiego i szwajcarsko – holenderskiego, serów twarogowych, galanterii mlecznej, masła oraz odtłuszczonego mleka w proszku i serwatki w proszku. Nowym cenionym przez konsumentów produktem jest ser szwajcarsko – holenderski "z dziurami" sprzedawany pod marką EDAMER. Wyroby oferowane przez Spółdzielnię są w pełni naturalne, cechuje je wysoka wartość odżywcza i wspaniałe walory smakowe.

Serwis internetowy:
www.osmkosow.pl

2intellect.com S.A.

ul. Jasielska 16,
60-476 Poznań

tel. +48 61 84 34 266
fax. +48 61 84 71 246

gsm +48 606 723 758