Wdrożenie Graffiti.ERP w Zakładzie Przemysłu Drzewnego LINDNER

GRAFFITI.ERP SA Systemy Informatyczne SA rozpoczyna wdrożenie Graffiti.ERP w Zakładzie Przemysłu Drzewnego LINDNER z Wągrowca.

Wdrożenia obejmuje najszerszy zakres funkcjonalny Graffiti.ERP Fioletowy Platinum wraz z modułem B2B Graffiti@ oraz zaawansowaną obsługę terminalową obejmującą kompleksowo proces produkcji.

ZPD Lindner jest czołowym producentem trumien w Europie i produkuje ponad 500 trumien dziennie. Wdrożenie Graffiti.ERP zapewni dalszy dynamiczny rozwój ZPD Lindner i usprawni pracę we wszystkich obszarach działalności przedsiębiorstwa (tj. Sprzedaż, Logistyka, Gospodarka magazynowa, Finanse i Księgowość, Kadry i Płace, Produkcja, B2B, Terminale).

Moduł internetowy Graffiti@  

Platforma handlowa B2B (ang. Business to Business), która przez Internet udostępnia uprawnionym klientom wskazane zasoby Graffiti.ERP. Klienci mogą m.in. składać zamówienia, przeglądać wystawione faktury, aktualną ofertę firmy oraz dostępność towaru, a także wysyłać zapytania ofertowe.

Dokumentowanie zdarzeń przy pomocy terminala

Terminal jest niewielkim urządzeniem przenośnym z wbudowanym czytnikiem kodów kreskowych. Niektóre terminale wyposażone są także w niewielkich rozmiarów ekrany i pozwalają wykonywać proste, dodatkowe czynności związane z rejestracją kodu (np. edycja nazwy artykułu).
Dzięki wbudowanej w system Graffti.ERP obsłudze urządzeń przenośnych, wynikiem działania terminala może być zarejestrowanie konkretnego zdarzenia. Przykładem jest utworzenie dokumentu Pw (przyjęcie wewnętrzne) lub Karty pracy wyłącznie na podstawie pobranego kodu kreskowego – bez dodatkowego wprowadzania danych.

Graffiti.ERP

System Graffiti.ERP, flagowy produkt GRAFFITI.ERP SA, wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem system informatyczny klasy ERP.
Więcej informacji na temat systemu Graffiti.ERP, jego funkcjonalności oraz o podziale na obszary znajduje się na stronie; www.graffiti.pcguard.pl/o-systemie

Zakład Przemysłu Drzewnego LINDNER

ZPD LINDNER to największy producent trumien w Polsce.
W 2007 roku z taśm produkcyjnych zeszło 100 tys. sztuk gotowych trumien, co dało nie tylko najlepszy wynik w kraju ale jeden z lepszych w Europie. Nieustanny rozwój przedsiębiorstwa przyczynia się do ciągłego wzrostu produkcji – ponad 500 trumien dziennie.
Produkując trumny LINDNER wykorzystuje ponad 20 letnie doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu
potrafi sprostać wysokim wymaganiom Klientów.

Serwis internetowy:
www.zpdlindner.pl 

2intellect.com S.A.

ul. Jasielska 16,
60-476 Poznań

tel. +48 61 84 34 266
fax. +48 61 84 71 246

gsm +48 606 723 758