Uruchomienie wdrożenia w firmie METALBARK

Rozpoczęło się wdrożenie Graffiti.ERP w przedsiębiorstwie METALBARK Sp. z o.o. sp.k. w najszerszym zakresie funkcjonalnym (Graffiti.ERP Fioletowy Platinum), z zaawansowaną obsługą terminalową.
Wdrożenie obejmuje 3 lokalizacje Klienta: w Nowej Wsi Wielkiej koło Bydgoszczy, w Bydgoszczy i Tczewie.

Graffiti.ERP

System Graffiti.ERP, flagowy produkt GRAFFITI.ERP SA, wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem system informatyczny klasy ERP.
Więcej informacji na temat systemu Graffiti.ERP, jego funkcjonalności oraz o podziale na obszary znajduje się na stronie: www.graffiti.pcguard.pl/o-systemie

Dokumentowanie zdarzeń przy pomocy terminala

Terminal jest niewielkim urządzeniem przenośnym z wbudowanym czytnikiem kodów kreskowych. Niektóre terminale wyposażone są także w niewielkich rozmiarów ekrany i pozwalają wykonywać proste, dodatkowe czynności związane z rejestracją kodu (np. edycja nazwy artykułu).

Dzięki wbudowanej w system Graffiti.ERP obsłudze urządzeń przenośnych, wynikiem działania terminala może być zarejestrowanie konkretnego zdarzenia. Przykładem jest utworzenie dokumentu Pw (przyjęcie wewnętrzne) lub Karty pracy wyłącznie na podstawie pobranego kodu kreskowego – bez dodatkowego wprowadzania danych.

METALBARK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Firma Metalbark posiada jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Przedsiębiorstwo zajmuje się wytwarzaniem i montażem konstrukcji stalowych, oferujemy naszym klientom usługi w zakresie generalnego wykonawstwa budowy obiektów wielkopowierzchniowych, takich jak: hale przemysłowe, sportowe, dworce kolejowe, piętrowe parkingi samochodowe.
Firma wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt do obróbki wstępnej metalu (cięcie termiczne i mechaniczne), obróbki mechanicznej (maszyny do obróbki skrawaniem), w sprzęt do prac montażowych (d¼wigi 16 T, 10 T) oraz możliwości wykonania prac antykorozyjnych (śrutowanie, malowanie, cynkowanie ogniowe).

Serwis internetowy:
www.metalbark.pl 

2intellect.com S.A.

ul. Jasielska 16,
60-476 Poznań

tel. +48 61 84 34 266
fax. +48 61 84 71 246

gsm +48 606 723 758