Uruchomienie wdrożenia w firmie Centrum Techniki MACRO Sp. z o.o.

Rozpoczęło się wdrożenie systemu Graffiti.ERP w przedsiębiorstwie Centrum Techniki MACRO Sp. z o.o. z Suchego Lasu w pełnym zakresie funkcjonalnym.

Graffiti.ERP

System Graffiti.ERP, flagowy produkt GRAFFITI.ERP SA, wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem system informatyczny klasy ERP. Więcej informacji na temat systemu Graffiti.ERP, jego funkcjonalności oraz o podziale na obszary znajduje się na stronie; www.graffiti.pcguard.pl/o-systemie

Centrum Techniki MACRO Sp. z o.o. z Suchego Lasu.

W ciągu 25 lat działalności firmy marzenia jej założycieli zostały zrealizowane. Centrum Techniki MACRO Spółka z o. o. jest jedną z najważniejszych w Polsce firm oferujących klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu doradztwa i sprzedaży narzędzi do obróbki skrawaniem metali. Dowodzi temu długa lista klientów i referencyjnych wdrożeń – światowych liderów produkcji z branży motoryzacyjnej, lotniczej i nie tylko, którzy współpracują z nami od wielu lat.
Mimo sukcesów, firma wciąż się rozwija i nieustannie podnosi swoje standardy inwestując w kapitał ludzki oraz w innowacyjne rozwiązania, tak by nowoczesny charakter naszej organizacji oraz wysoka jakość obsługi stały się naszą wizytówką wpisującą się w potrzeby kontrahentów.

Więcej na temat firmy na stronie internetowej:
www.macro.net.pl

2intellect.com S.A.

ul. Jasielska 16,
60-476 Poznań

tel. +48 61 84 34 266
fax. +48 61 84 71 246

gsm +48 606 723 758