Start produktywny w przedsiębiorstwie GRAS

Za nami start produktywny Graffiti.ERP w Przedsiębiorstwie Produkcyjno-Handlowym GRAS, jednym z największych producentów i dystrybutorów sprzętu przeciwpożarowego, ratownictwa i BHP w Polsce.

Start produktywny oznacza faktyczne uruchomienie oprogramowania i testy już na "żywym organizmie" działającego przedsiębiorstwa.

Graffiti.ERP

System Graffiti.ERP, flagowy produkt GRAFFITI.ERP SA, wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem system informatyczny klasy ERP.
Więcej informacji na temat systemu Graffiti.ERP, jego funkcjonalności oraz o podziale na obszary znajduje się na stronie: www.graffiti.pcguard.pl/o-systemie

Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe GRAS

Przedsiębiorstwo GRAS od 1985 roku zajmuje się konstruowaniem, produkcją i dystrybucją sprzętu przeciwpożarowego, ratownictwa i BHP.

Gras specjalizuje się przede wszystkim w produkcji hydrantów wewnętrznych z wężem półsztywnym, hydrantów wewnętrznych z wężem płasko składanym oraz hydrantów specjalnego przeznaczenia. Jednak oferta obejmuje też skrzynki nawodnionego pionu, szafki ochronne na gaśnice, wieszaki, stojaki na gaśnice, szafki ochronne na nosze oraz sprzęt ratowniczy, szafki na apteczki, skrzynki opatrunkowe wraz z wyposażeniem, przejezdne zestawy gaśnicze, szafki na koce gaśnicze oraz hydronetki.

Produkty przedsiębiorstwa Gras można znale¼ć w najbardziej prestiżowych i nowoczesnych budynkach w całej Europie.

Serwis internetowy:
www.gras.pl 

2intellect.com S.A.

ul. Jasielska 16,
60-476 Poznań

tel. +48 61 84 34 266
fax. +48 61 84 71 246

gsm +48 606 723 758