Start produktywny w Fabryce Turas

Rozpoczęliśmy kolejną fazę wdrożenia – start produktywny – w firmie Turas Sp. z o.o., fabryce specjalizującej się w wytłaczaniu i wykrawaniu detali z blachy.

Start produktywny oznacza faktyczne uruchomienie oprogramowania i testy na aktualnych danych działającego przedsiębiorstwa.

Specyfiką wdrożenia w Fabryce Turas jest głównie:

  • wykorzystanie czytników kodów kreskowych (terminali przenośnych)
  • oraz import zamówień klienta z systemów zewnętrznych.

Dokumentowanie zdarzeń przy pomocy terminala

Terminal jest niewielkim urządzeniem przenośnym z wbudowanym czytnikiem kodów kreskowych. Niektóre terminale wyposażone są także w niewielkich rozmiarów ekrany i pozwalają wykonywać proste, dodatkowe czynności związane z rejestracją kodu (np. edycja nazwy artykułu).

Dzięki wbudowanej w system Graffti.ERP obsłudze urządzeń przenośnych, wynikiem działania terminala może być zarejestrowanie konkretnego zdarzenia. Przykładem jest utworzenie dokumentu Pw (przyjęcie wewnętrzne) lub Karty pracy wyłącznie na podstawie pobranego kodu kreskowego – bez dodatkowego wprowadzania danych.

Graffiti.ERP

System Graffiti.ERP, flagowy produkt GRAFFITI.ERP SA, to wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem system informatyczny klasy ERP.

Więcej informacji na temat systemu Graffiti.ERP, jego funkcjonalności oraz o podziale na obszary znajduje się na stronie graffiti.pcguard.pl/o-systemie.

Fabryka Turas Sp. z o.o.

Początkowo firma zajmowała się produkcją pieców centralnego ogrzewania oraz detali do maszyn rolniczych. Wraz z rozwojem motoryzacji działalność firmy poszerzyła się o produkcję elementów karoserii i zawieszenia do samochodów osobowych.

Serwis internetowy:
www.turas.pl

2intellect.com S.A.

ul. Jasielska 16,
60-476 Poznań

tel. +48 61 84 34 266
fax. +48 61 84 71 246

gsm +48 606 723 758