Rozpoczęliśmy wdrożenie w Kapitan Navi

Wdrożenie Graffiti.ERP w Kapitan Navi można śmiało określić mianem "duże" – obejmuje pełen zakres funkcjonalności systemu oraz obsługę terminali.

Dokumentowanie zdarzeń przy pomocy terminala

Terminal jest niewielkim urządzeniem przenośnym z wbudowanym czytnikiem kodów kreskowych. Niektóre terminale wyposażone są także w niewielkich rozmiarów ekrany i pozwalają wykonywać proste, dodatkowe czynności związane z rejestracją kodu (np. edycja nazwy artykułu).

Dzięki wbudowanej w system Graffti.ERP obsłudze urządzeń przenośnych, wynikiem działania terminala może być zarejestrowanie konkretnego zdarzenia. Przykładem jest utworzenie dokumentu Pw (przyjęcie wewnętrzne) lub Karty pracy wyłącznie na podstawie pobranego kodu kreskowego – bez dodatkowego wprowadzania danych.

Poznaj firmę Kapitan Navi

Firma Kapitan Navi powstała w 1999 r. i specjalizuje się w produkcji delikatesowych przetworów śledziowych, sprzedawanych na rynku polskim oraz eksportowanych na rynki Niemiec, Danii, Słowacji i Czech.

Od 2006 r. firma posiada nowy zakład przetwórczy w Trzebiatowie, który wyposażony został w nowoczesne linie technologiczne. W roku 2007 zostały wdrożone dwa międzynarodowe standardy jakości w branży przetwórstwa spożywczego: IFS i BRC. Firma Kapitan Navi posiada też certyfikat MSC, który potwierdza wypełnienie wymagań zrównoważonego rybołówstwa.

Serwis internetowy firmy Kapitan Navi:
www.kapitan-navi.pl

2intellect.com S.A.

ul. Jasielska 16,
60-476 Poznań

tel. +48 61 84 34 266
fax. +48 61 84 71 246

gsm +48 606 723 758