Ostatnia faza wdrożenia w Asco

Jest nam miło zakomunikować, że kończymy prace nad jednym z największych wdrożeń 2012 roku. Wdrożenie miało miejsce w firmie Asco Co. Ltd. Sp. z o.o., której główną działalnością jest jest wszechstronna obróbka stali i aluminium.

Zakres wdrożenia w Asco objął pełną wersję Graffiti.ERP – naszego flagowego systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Jak dotąd wdrożone zostały moduły SML, Finanse i Księgowość i ¦rodki Trwałe, Kadry i Płace z uruchomionym systemem RCP, Terminale do raportowania produkcji (karty pracy), i dodatkowo, specjalnie na potrzeby Asco, moduł do obsługi zleceń na laser (pozostałe standardowe zlecenia oczywiście też w pełni rejestrowane w systemie). Praca modułów uzupełniana jest obsługą utrzymania ruchu (awarie, przestoje, remonty), atestów i kontroli jakości.

Obecnie jesteśmy po starcie produktywnym i ma miejsce stabilizacja systemu na danych rzeczywistych. W ostatniej fazie wdrożenia uruchomione zostatną moduły Harmonogramowanie i Kontroling oraz platforma B2B (na którą składają się system Ascent.DBI i Graffiti@).

Graffiti.ERP

System Graffiti.ERP, flagowy produkt GRAFFITI.ERP SA, to wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem system informatyczny klasy ERP.

Więcej informacji na temat systemu Graffiti.ERP, jego funkcjonalności oraz o podziale na obszary znajduje się na stronie graffiti.pcguard.pl/o-systemie.

Poznaj Asco

Główną domeną Asco jest wszechstronna obróbka stali i aluminium – cięcie laserowe i strumieniem wody, gięcie CNC, spawanie (w tym zrobotyzowane i laserowe), toczenie, frezowanie, wiercenie, szlifowanie, zgrzewanie, tłoczenie, wykrawanie, a także cynkowanie (ogniowe, galwaniczne), malowanie (mokre, proszkowe) i chromowanie.

Serwis internetowy:
www.asco.net.pl

2intellect.com S.A.

ul. Jasielska 16,
60-476 Poznań

tel. +48 61 84 34 266
fax. +48 61 84 71 246

gsm +48 606 723 758