Nowy Projekt wdrożenia z firmą ASCO Co Ltd. Sp. z o.o.

Jest nam miło zakomunikować, że po kilkuletniej pracy na pełnej wersji Graffiti.ERP – naszego flagowego systemu firma Asco Co. Ltd. Sp. z o.o. z Torunia zdecydowała się na kolejną realizację wspólnie z nami.

Asco Co. Ltd. Sp. z o.o., której główną działalnością jest wszechstronna obróbka stali i aluminium zleciła nam do realizacji Projekt pt.: Monitoring Systemu Jakości

Dla przypomnienia wcześniej realizowany zakres wdrożenia w Asco Co. Ltd. Sp. z o.o. objął pełną wersję Graffiti.ERP – naszego flagowego systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Jak dotąd wdrożone zostały moduły SML, Finanse i Księgowość i ¦rodki Trwałe, Kadry i Płace z uruchomionym systemem RCP, Terminale do raportowania produkcji (karty pracy), i dodatkowo, specjalnie na potrzeby Asco, moduł do obsługi zleceń na laser (pozostałe standardowe zlecenia oczywiście też w pełni rejestrowane w systemie). Praca modułów uzupełniana jest obsługą utrzymania ruchu (awarie, przestoje, remonty), atestów i kontroli jakości.

Nowy projekt:

MONITORING SYSTEMU JAKOŚCI – służyć ma do realizacji nowej usługi.

Wprowadzone zostanie unikalne, innowacyjne rozwiązanie polegające na wprowadzeniu dedykowanego systemu akwizycji powiązanego z obecnie istniejącymi automatami spawalniczymi i robotami wiążącymi rzeczywiste parametry pracy urządzeń z danymi pochodzącymi ze zlecenia technologicznego.

Graffiti.ERP

System Graffiti.ERP, flagowy produkt GRAFFITI.ERP SA, to wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem system informatyczny klasy ERP.Więcej informacji na temat systemu Graffiti.ERP, jego funkcjonalności oraz o podziale na obszary znajduje się na stronie graffiti.pcguard.pl/o-systemie.

Asco Co. Ltd. Sp. z o.o.

Główną domeną Asco Co. Ltd. Sp. z o.o. jest wszechstronna obróbka stali i aluminium – cięcie laserowe i strumieniem wody, gięcie CNC, spawanie (w tym zrobotyzowane i laserowe), toczenie, frezowanie, wiercenie, szlifowanie, zgrzewanie, tłoczenie, wykrawanie, a także cynkowanie (ogniowe, galwaniczne), malowanie (mokre, proszkowe) i chromowanie.

Serwis internetowy:
www.asco.net.pl

2intellect.com S.A.

ul. Jasielska 16,
60-476 Poznań

tel. +48 61 84 34 266
fax. +48 61 84 71 246

gsm +48 606 723 758