Nowe wdrożenie w firmie TEXTON

Ruszyło nowe wdrożenie systemu Graffiti.ERP (w najszerszym zakresie funkcjonalnym) w firmie TEXTON S.A. w Zgierzu koło Łodzi.

Graffiti.ERP

System Graffiti.ERP, flagowy produkt GRAFFITI.ERP SA, wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem system informatyczny klasy ERP.
Więcej informacji na temat systemu Graffiti.ERP, jego funkcjonalności oraz o podziale na obszary znajduje się na stronie; www.graffiti.pcguard.pl/o-systemie

TEXTON S.A.

Spółka Texton została założona w 1992 roku, celem było uruchomienie produkcji nowoczesnych włóknin spełniających wymagania światowego rynku. Były to włókniny wysoko puszyste uzyskane metoda suchego sklejania tzw. termobondingu.
Technologia ta nadała włókninom poliestrowym właściwości, które spowodowały wypieranie z rynku przestarzałych materiałów do produkcji mebli tapicerowanych, w tym również włóknin lateksowych. Wiedza uzyskana poprzez długotrwale badania i doświadczenia pozwala na tworzenie włóknin o modelowanym stopniu odprężności, zmiennej wysokości i puszystości.
Włókniny produkowane w firmie Texton są trudnopalne co potwierdzają posiadane atesty brytyjskiego instytutu FIRA.
Firma uruchomiła nowoczesną linie do produkcji włóknin płaskich typu spunbond. Wyroby te są stosowane w meblarstwie, zwłaszcza na pokrycia poślizgowe, pokrycia do poduszek, podszewek podbiciowych, pokrycia sprężyn. Produkowana jest również szeroka gama włóknin spunbond na wyroby sanitarne, kaletnicze, do budownictwa, jako opakowania oraz agro i geo-włókniny.

Serwis internetowy:
www.texton.pl

2intellect.com S.A.

ul. Jasielska 16,
60-476 Poznań

tel. +48 61 84 34 266
fax. +48 61 84 71 246

gsm +48 606 723 758