Nowe wdrożenie w firmie STALMECH

Uruchomiliśmy wdrożenie systemów: Graffiti.ERP (w najszerszym zakresie funkcjonalnym), Intellect BI oraz Ascent.DBI w firmie STALMECH Bogumił Księżakowski w Nowej Białej koło Płocka.

Graffiti.ERP

System Graffiti.ERP, flagowy produkt GRAFFITI.ERP SA, wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem system informatyczny klasy ERP.
Więcej informacji na temat systemu Graffiti.ERP, jego funkcjonalności oraz o podziale na obszary znajduje się na stronie: www.graffiti.pcguard.pl/o-systemie

Intellect – Business Intelligence

System Intellect jest relatywnie nowym oprogramowaniem klasy Business Intelligence. Jego głównym zadaniem jest uwypuklanie związków w ogromnych ilościach danych – związków, których znajomość może pomóc podnieść efektywność przedsiębiorstwa.

Więcej informacji na temat systemu Intellect, jego możliwości i korzyści z jego wykorzystania można znale¼ć w serwisie www.2intellect.com

Ascent.DBI

Ascent.DBI pozwala tworzyć i pobierać informacje – dokumenty, notatki, raporty – przez Internet, o każdej porze.
Bezpieczne archiwum dostępne z dowolnego miejsca na świecie.
Pozwala tworzyć i kontrolować kalendarze zadań dla pracowników, oceniać kompetencje i rzeczywisty czas pracy, tempo realizacji harmonogramu, dochodowość pojedynczych pracowników i całych zespołów.
Pozwala w intuicyjny sposób zarządzać bazą klientów i kontrahentów, włącznie z oceną rentowności, zysków i kosztów oraz prowadzeniem akcji mejlowych (newsletter).
Pozwala tworzyć schematy realizacji konkretnych zadań, kontrolować ich faktyczne zaawansowanie i analizować efektywność pracy.
Więcej o systemie Ascent.DBI na stronie: www.ascentdbi.pl

O firmie STALMECH Bogumił Księżakowski

Firma STALMECH istnieje od 1989 r, podstawowym produktem są różnego typu kontenery-pojemniki transportowo – magazynowe.
Stalmech produkuje kontenery typowe i specjalne: blaszane, siatkowe i o konstrukcji mieszanej – blacha-siatka kształtowniki; kontenery na części samochodowe, motocykle i inne zespoły lub podzespoły.
Firma wykonuje także renowację i naprawy kontenerów. Jest producentem różnego rodzaju konstrukcji stalowych oraz wielko i mało formatowych pól z siatki zgrzewanej używanych w produkcji kontenerów, ogrodzeń, w budownictwie itp.

Serwis internetowy:
www.stalmech.com.pl

2intellect.com S.A.

ul. Jasielska 16,
60-476 Poznań

tel. +48 61 84 34 266
fax. +48 61 84 71 246

gsm +48 606 723 758