KanRo Ltd wdraża Graffiti.ERP i Ascent.DBI

Rozpoczęliśmy kolejne duże wdrożenie naszego oprogramowania. Firma KanRo Ltd Sp. z o.o. wdraża system Graffiti.ERP – w najszerszym zakresie funkcjonalnym – oraz oprogramowanie Ascent.DBI.

Graffiti.ERP

System Graffiti.ERP, flagowy produkt GRAFFITI.ERP SA, wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem system informatyczny klasy ERP.

Więcej informacji na temat systemu Graffiti.ERP, jego funkcjonalności oraz o podziale na obszary znajduje się na stronie graffiti.pcguard.pl/o-systemie.

Ascent.DBI

Ascent.DBI pozwala tworzyć i pobierać informacje – dokumenty, notatki, raporty – przez Internet, o każdej porze.

  • Bezpieczne archiwum dostępne z dowolnego miejsca na świecie.
  • Pozwala tworzyć i kontrolować kalendarze zadań dla pracowników, oceniać kompetencje i rzeczywisty czas pracy, tempo realizacji harmonogramu, dochodowość pojedynczych pracowników i całych zespołów.
  • Pozwala w intuicyjny sposób zarządzać bazą klientów i kontrahentów, włącznie z oceną rentowności, zysków i kosztów oraz prowadzeniem akcji mejlowych (newsletter).
  • Pozwala tworzyć schematy realizacji konkretnych zadań, kontrolować ich faktyczne zaawansowanie i analizować efektywność pracy.

Więcej o systemie Ascent.DBI na stronie www.ascentdbi.pl.

KanRo Ltd

Firma KanRo Ltd Sp. z o.o. od 20 lat zajmuje się sprzedażą na rynku polskim maszyn i urządzeń do czyszczenia i monitoringu sieci wodno-kanalizacyjnych. Wyłączny przedstawiciel w Polsce firmy KAISER AG z Liechtensteinu oraz holenderskiej firmy RIONED.

KanRo Ltd sprzedaje także kamery TV własnej produkcji do przeglądu rur i kanałów.

Serwis internetowy KanRo Ltd:
www.kanro.pl

2intellect.com S.A.

ul. Jasielska 16,
60-476 Poznań

tel. +48 61 84 34 266
fax. +48 61 84 71 246

gsm +48 606 723 758