Graffiti.ERP w firmie JANUS Sp. z o.o.

Trwa wdrożenie – w firmie JANUS Sp. z o.o. z Sosnowca – systemu Graffiti.ERP w najszerszym zakresie funkcjonalnym Fioletowy Platinum wraz z zintegrowanymi modułami Graffiti@ oraz Ascent.DBI, które stanowią dedykowaną platformę B2B.

Wdrożenie systemu Graffiti.ERP w firmie JANUS Sp. z o.o. odbywa się w ramach dotacji z Unii Europejskiej "Działanie 8.2 Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka. Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B".

Graffiti.ERP

Graffiti.ERP to flagowy produkt GRAFFITI.ERP SA. Zintegrowany system informatyczny klasy ERP,
wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem – rozbudowany pakiet oprogramowania wspierający
działanie i rozwój średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych.
Więcej informacji na temat systemu Graffiti.ERP, jego funkcjonalności oraz o podziale na obszary znajduje się na stronie: www.graffiti.pcguard.pl/o-systemie

Ascent.DBI

System, który wspiera koordynację procedur zarządzania dokumentacją oraz informacją. Ascent.DBI to czerty wzajemnie zintegrowane moduły; Office, Workflow, CRM oraz Work Report.
Więcej o systemie Ascent.DBI na stronie: www.ascentdbi.pl

JANUS Sp. z o.o.

Firma JANUS istnieje od 1980 roku, głównym przedmiotem działalności są przenośniki oraz łańcuchy zgrzebłowe (redler), rolkowe, sworzniowe, płytkowe i koła łańcuchowe, wykonywane według norm DIN i PN oraz według dokumentacji klienta. Wykonujemy łańcuchy o podziałce od 50 do 600 mm. Oferta obejmuje również osprzęt technologiczny i części zamienne.
Dodatkowo firma wykonujemy usługi obróbki metali, takie jak: cięcie laserem blach, palenie tlenowe blach do grubości 300 mm, obróbka mechaniczna oraz spawanie CO2.

Więcej informacji o firmie na stronie internetowej:
www.janus.com.pl 

2intellect.com S.A.

ul. Jasielska 16,
60-476 Poznań

tel. +48 61 84 34 266
fax. +48 61 84 71 246

gsm +48 606 723 758