Graffiti.ERP w ELEMONT Sp. z o.o.

Uruchomiliśmy kolejne wdrożenie systemu Graffiti.ERP w firmie ELEMONT Sp. z o.o. z Brzezia koło Opola.
Szczególnie istotnym elementem wdrożenia jest moduł Graffiti.ERP Projekty – moduł ten został dostosowany do zaawansowanych wymagań Klienta w zakresie ewidencji i rozliczania projektów.

Graffiti.ERP

System Graffiti.ERP, flagowy produkt GRAFFITI.ERP SA, wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem system informatyczny klasy ERP.
Więcej informacji na temat systemu Graffiti.ERP, jego funkcjonalności oraz o podziale na obszary znajduje się na stronie: www.graffiti.pcguard.pl/o-systemie

ELEMONT Sp. z o.o.

Elemont prowadzi działalność w zakresie projektowania oraz kompleksowego wykonawstwa instalacji elektrycznych i teletechnicznych.
Firma rozpoczęła działalność w 1990 roku, specjalizuje się w obsłudze dużych inwestycji w obiektach przemysłowych, elektrowniach, kompleksach handlowych, biurowcach oraz w budownictwie mieszkaniowym o podwyższonym standardzie. Wykonuje również prace o charakterze modernizacyjnym, remontowym i konserwacyjnym oraz przeglądy okresowe urządzeń i instalacji elektrycznych. Ponadto firma oferuje fachowe doradztwo w zakresie systemów oraz instalacji elektroenergetycznych i teletechnicznych.

Więcej informacji o firmie na stronie internetowej:
www.elemont.pl

2intellect.com S.A.

ul. Jasielska 16,
60-476 Poznań

tel. +48 61 84 34 266
fax. +48 61 84 71 246

gsm +48 606 723 758